Sterydowo.comTadaforce 60mg - Tabletki na Erekcje - 100zł Tabletki / LibidoZaburzenia erekcji to niemożność osiągnięcia trwałej erekcji do odbycia pełnego stosunku. Jest to patologia fizjologiczna lub psychologiczna, która uniemożliwia partnerom cieszenie się intymnością z powodu problemów z erekcją, brakiem wytrysku lub orgazmu u mężczyzny. Zwykle jest to sytuacja, gdy nawet przy silnym podnieceniu seksualnym ciało jamiste prącia nie wypełnia się krwią, czyli nie wchodzi w stan erekcji.

Według statystyk WHO zaburzenia erekcji występują u 10% mężczyzn po 21 roku życia i u jednej trzeciej wszystkich przedstawicieli silniejszej płci po 60. roku życia. A liczba ta stale rośnie. Jednocześnie tylko 22% mężczyzn zasięga fachowej porady lekarza, a tylko 36% z tej liczby rozpoczyna leczenie. Aby nie narażać się na nieodwracalne zmiany i poważne kompleksy związane z zaburzeniami erekcji, należy reagować, gdy pojawią się następujące sygnały ostrzegawcze:

• Brak erekcji rano.
• Przyspieszony wytrysk.
• Niemożność osiągnięcia pełnej erekcji podczas masturbacji.
• Spowolnienie tempa erekcji, nawet przy silnym podnieceniu seksualnym.

Zaburzenia erekcji u mężczyzn, wynikające z patologicznych zmian natury organicznej, rozwijają się stopniowo. Zwykle towarzyszy temu zanik zainteresowania seksualnością. Trudniejszą sytuacją jest obecność problemów psychogennych (depresja, stres, uraz psychiczny, chroniczne zmęczenie itp.). Większość z pacjentów zachowuje poranną erekcję i możliwość samozadowolenia, a charakterystyczne zaburzenia obserwuje się właśnie w procesie intymności z partnerem. Wśród głównych zagrożeń wywołujących dysfunkcję męskiej potencji jest:

• Palenie przez długi czas.
• Nadużywanie alkoholu.
• Cukrzyca.
• Nadciśnienie.
• Niedokrwienie serca.
• Depresja.
• Nerwice i inne zaburzenia psychiczne.
• Przyjmowanie niektórych leków.
• Interwencje chirurgiczne w okolicy narządów płciowych.

Przedłużająca się depresja prowadzi do problemów z erekcją w około 25% przypadków. Dotyczy to zwłaszcza osób młodych i w średnim wieku. W takich sytuacjach leczenie zaburzeń erekcji u mężczyzn powinno być kompleksowe i obejmować regularne wizyty u psychoterapeuty. Znacznie częściej występują zaburzenia organiczne. Zwykle powstają w wyniku zmian w ścianach naczyń krwionośnych, które pojawiają się w wyniku naturalnych procesów starzenia się organizmu.

Powodzenie terapii zależy głównie od prawidłowego zdefiniowania etiologii zaburzenia. W przypadku problemu psychogennego zdrowie i aktywność seksualną można przywrócić za pomocą konsultacji ze specjalistą i stosowania leków. Niestety nie można tego powiedzieć o ciężkich zaburzeniach organicznych związanych z leczeniem chirurgicznym czy nawet usunięciem gruczołu krokowego. W wielu przypadkach pomóc może Tadaforce 60.
Dlaczego warto kupić Tadaforce 60?

Tadaforce 60 jest jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych leków. Zalecana dawka pozwoli ci bez problemu osiągnąć wielokrotne erekcje przez półtora dnia w odpowiedzi na stymulację seksualną. Tadaforce 60 zawiera substancje czynną Tadalafil.

Tadalafil jest odwracalnym selektywnym inhibitorem specyficznej fosfodiesterazy typu 5 (PDE-5) cyklicznego monofosforanu guanozyny u (cGMP). Gdy podniecenie seksualne powoduje miejscowe uwolnienie tlenku azotu, hamowanie PDE5 przez tadalafil prowadzi do wzrostu stężenia cGMP w ciele jamistym prącia. Konsekwencją tego jest rozluźnienie mięśni gładkich tętnic i napływ krwi do tkanek prącia, co powoduje erekcję. Tadalafil nie działa przy braku podniecenia seksualnego. Badania in vitro wykazały, że tadalafil jest selektywnym inhibitorem PDE-5. PDE-5 to enzym znajdujący się w mięśniach gładkich ciał jamistych, w mięśniach gładkich naczyń narządów wewnętrznych, w mięśniach szkieletowych, płytkach krwi, nerkach, płucach i móżdżku.

Wpływ tadalafilu na PDE-5 jest bardziej aktywny niż na inne fosfodiesterazy. Tadalafil jest 10 000 razy silniejszy na PDE-5 niż na PDE-1, PDE-2, PDE-4 i PDE-7, które są zlokalizowane w sercu, mózgu, naczyniach krwionośnych, wątrobie, leukocytach, mięśniach szkieletowych i innych narządach. Tadalafil jest 10 000 razy bardziej aktywny w blokowaniu PDE-5 niż PDE-3, enzym znajdujący się w sercu i naczyniach krwionośnych. Ta selektywność PDE-5 w stosunku do PDE-3 jest ważna, ponieważ PDE-3 jest enzymem zaangażowanym w skurcz mięśnia sercowego. Ponadto tadalafil jest około 700 razy bardziej aktywny wobec PDE-5 niż wobec PDE-6, który znajduje się w siatkówce i jest odpowiedzialny za fototransmisję. Poprawę erekcji odnotowano u pacjentów z zaburzeniami erekcji o różnym nasileniu podczas przyjmowania tadalafilu raz dziennie.
Nazwa: Tadaforce 60mg - Tabletki na Erekcje
Produkt: Dostępny
Cena: 100zł
Stężenie : 60mg Tadanafil
Pojemność : 10 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.