Sterydowo.comOxa (Oxandrolone) (Ions Pharmacy) - 220zł Oxandrolone / IONS Pharmacy / TabletkiOxandrolone chroni przed utratą beztłuszczowej masy ciała. Do tego, nie zamyka nasad kości (jest to bardzo ważne u osób, u których procesu wzrostu jeszcze trwa). Te i inne powody sprawiły, że preparat znalazł szerokie pole do popisu także w kulturystyce. Cieszy się opinią jednego z bezpieczniejszych sterydów anabolicznych (z przewagą cech anabolicznych nad androgennymi). Wyjątkową cechą anavaru jest zdolność do pobudzania syntezy fosfokreatyny w komórkach mięśniowych, co przyspiesza odnowę oraz wzrost ATP. Te zjawiska skutkują tak pożądanym przez sportowców i pakerów przyrostem siły. Anavar ma też ukryte asy w rękawie. Za to dość poważnym skutkiem ubocznym jest zaburzanie przez Oxę równowagi między HDL i LDL, niekorzystny stosunek dobrego do złego o cholesterolu trudno zaliczyć dla zalet sterydu. Niskie dawki Oxy nie mają wpływu na produkcję testosteronu przez organizm, odblokowanie jest potrzebne tylko przy zażyciu bardzo wysokich dawek.

OXANDROLONE DAWKOWANIE
W przypadku anavaru nie ma ryzyka aromatyzacji, steryd ten konwertuje do DHT. Ponieważ Oxa ma 8 – godzinny okres półtrwania, dlatego umiarkowane dawki powinny być przyjmowane rano, dzięki temu rozsądne poziomy androgenów będą działać w ciągu dnia i wczesnym wieczorem. Oxandrolone występuje w postaci tabletek w różnych dawkach – od 2,5 mg, 5 mg po 10 mg. U dorosłych stosujących oxandrolon dawki oxandrolonu wynoszą od 2,5 do 20 mg na dobę. Co zrozumiałe u nastolatków zalecane dawki są relatywnie mniejsze (chodzi o dawki lecznicze). Przy dawkach dopingowych, jedne źródła zalecają dla mężczyzn od 40 do 100 mg na dobę. Dla kobiet, które też mogą bezpiecznie stosować ten preparat, dawkowanie wynosi 10 – 25 mg na dobę. Inne propozycja dawkowania wynosi 5 – 15 mg dla kobiet i 30 – 60 mg dziennie dla mężczyzn. Niezależnie od wybranej opcji stosowania najlepiej przyjmować oxandrolon rano. Optymalne poziomy androgenów utrzymują się wtedy w organizmie przez cały dzień.

SKUTKI UBOCZNE
Oxandrolon jest sterydem, który można stosować nawet przez długi czas. Potwierdzeniem mogą być wyniki badań z 2012 roku. Grupa osób przez 12 miesięcy przyjmowała Oxa. Uczestnicy badań zażywali go dwa razy na dobę (0,1 mg środka na każdy kilogram masy ciała). Pod lupę wzięto m.in. masę ciała, siłę mięśni, spoczynkowy wydatek energetyczny REE, zawartość składników mineralnych kości (BMC) i pracę serca. Okazało się, że u osób przyjmujących oxyndrolon i dodatkowo ćwiczących zmniejszyły się dwa parametry: spoczynkowy wydatek energetyczny, a także ciśnienie tętnicze. Zwiększyła się za to masa i siła mięśni. W trakcie terapii nie stwierdzono skutków ubocznych, nawet przy długookresowym stosowaniu. Oxandrolon wywołuje znacznie mniejsze efekty pod względem zatrzymywania BSP w porównaniu do fluoksymesteronu. Uchodzi za jeden z bezpieczniejszych sterydów ze swojej grupy. Oxa nie konwertuje do estrogenów, dlatego stosując go należy uważać na kontuzje stawów. Niebezpieczeństwo urazu rośnie przy zestawieniu oxandrolonu z winstrolem. Anavar ma korzystny wpływ na wzrost siły, trzeba wiedzieć, że to też przyczynia się do przeciążenia stawów i w efekcie – powstania kontuzji. Oxandrolon może wywołać spadek produkcji endogennego testosteronu.

EFEKTY PO OXANDROLONIE
Oxandrolon z uwagi na swoje łagodne działanie polecany jest zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Nie ma też przeciwwskazań, by anavar stosowali również początkujący nowicjusze. Wzrost masy mięśniowej przy pomocy oxyndrolonu nie jest spektakularny, za to efekty są trwałe, co jest dużą zaletą tego preparatu. Oxa lubi i dobrze znosi towarzystwo, często łączy się go z takimi środkami jak testosteron, masteron, fentermina czy primobolan. Oxa wykazuje znacznie silniejsze działanie anaboliczne niż androgenne. Do tego wyróżnia się naprawdę unikalną zdolnością do poprawy syntezy fosfokreatyny w komórkach mięśni. Dzięki tej właściwości znacznie przyspiesza regenerację mięśni i wzrost ATP w organizmie. Zauważalny jest również jego korzystny wpływ na syntezę białka. Oxandrolon pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej w czasie ćwiczeń. Efekty w tym zakresie są trwałe, nic więc dziwnego, że polecany jest nie tylko na wzrost siły i masy, ale także do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, szczególnie z tułowia, bioder, okolic brzucha. Efekt przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej daje się zauważyć zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Oxa nadaje się do redukcji, skutecznie i trwale zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej. Inną istotną zaletą oxandrolonu jest zauważalny wzrost siły. Efekty widoczne są szybko, trzeba tylko pamiętać, aby obciążenia zwiększać stopniowo, tak, aby nie spowodować szkodliwych i długo leczących się kontuzji stawów. Anavar przyspiesza syntezę fosforanu kreatyniny, to nie tylko rzadka, a i bardzo cenna cecha. Wzrost siły ma bezpośrednie przełożenie na wzrost masy mięśniowej i jej utrzymanie. Ta właściwość powoduje, że Oxa stosowany jest często przed zawodami, gdy dobra kondycja i twardość mięśnia są szczególnie w cenie. Przyrost siły przekłada się też (rzecz jasna pozytywnie) na jakość budowanej muskulatury. Oxandrolone nie jest najtańszy. Należy też uważać na podróbki, mogą być szkodliwe albo zawierać zupełnie inne substancje, na przykład metanabol.

W SKRÓCIE
Oxandrolone jest łagodnym ale i skutecznym sterydem doustnym dla mężczyzn oraz dla kobiet. Wpływa korzystnie na wzrost siły i pozbywanie się tkanki tłuszczowej. Stopniowo, ale za to trwale zwiększa masę mięśniową. Przy większych dawkach nie zaleca się stosować go dłużej niż kilka tygodni z rzędu. Stosowany jako pomost, w cyklach pomiędzy innymi sterydami pozytywnie wpływa na utrzymanie masy mięśniowej, regenerację mięśni i ich wytrzymałość. Anavar/Oxa jest czasami niesłusznie uznawany za słaby steryd. Jednym z powodów tej niesłusznej oceny jest to, że korzystanie tylko z oxandrolonu, faktycznie nigdy nie jest maksymalnie skuteczne. W zestawieniu z innymi środkami Oxa pokaże pełnię swoich właściwości.

Do tego kulturyści i sportowcy innych dyscyplin, czasami niefortunnie podsumowują ten steryd. Przy ocenie sterydów anabolicznych nie uzasadniają dokładnie porównań. Twierdzą, na przykład „8 tabletek dziennie to mało” i stosowanie oxy jest według nich bezużyteczne lub słabe. Tradycyjny oxandrolon był dostępny w tabletkach 2,5 mg, z taką praktyką ( 8 x 2,5 x 7 dni) daje to łącznie tylko 140 mg na tydzień. Tyle, że w tej dawce testosteron też przynosi niewielkie efekty.

Faktycznie, jest kilka sterydów anabolicznych, które dają wysokie wyniki w tej dawce, ale na pewno nie mają one łagodnego działania tak jak Oxa. Wniosek jest taki, że Anavar indywidualnie może jest słaby, ale w połączeniu z innymi sterydami daje naprawdę przyzwoite efekty. Tym bardziej, że wyższe dawki oxandrolonu w tabletkach są już dostępne i reputacja sterydu także z tego powodu uległa poprawie.
Nazwa: Oxa (Oxandrolone) (Ions Pharmacy)
Produkt: Dostępny
Cena: 220zł
Stężenie : 10mg/tabs
Pojemność : 100 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.