Sterydowo.comHormon Wzrostu (Maximus Pharma) - 750zł Hormon Wzrostu / Maximus PharmaHormon wzrostu to hormon wytwarzany przez organizm, a dokładniej przez płat przysadki mózgowej. Jego niedobory są natychmiast uzupełniane, dzięki medycynie, gdyż odpowiada za bardzo wiele istotnych funkcji życiowych. Zgodnie z nazwą do jego funkcji należy przede wszystkim kształtowanie organizmu – wzrost, rozwój narządów oraz dbanie o mocne kości.

Oprócz tego odpowiada też za prawidłowe funkcjonowanie gospodarki hormonalnej, czyli m.in. za syntezę białek, wzrost masy mięśniowej dobrej jakości, zwiększanie stężenia glukozy we krwi, zatrzymywanie jonów fosforanowych i wapniowych, a także działanie lipolityczne.

HGH w sporcie pojawił się z powodu kształtowania organizmu. Sięgają po niego zwłaszcza osoby budujące masę mięśniową monstrualnych rozmiarów, traktując hormon wzrostu jako bazę cyklu SAA. Somatropina jest bardzo bezpiecznym środkiem, o ile prawidłowo się go zażywa. Działa natomiast po około miesiącu jego stosowania. Wówczas jego efekty są widoczne i imponujące.

Dawkowanie HGH nie jest jednoznaczne i waha się między 2-6 IU na dzień. Zależy natomiast od oczekiwań i stopnia zaawansowania sportowca. Mniejsza dawka pozwala na poprawę samopoczucia, kondycji i koncentracji. W celu jednak zbudowania masy mięśniowej, należy brać więcej hormonu wzrostu.
Nazwa: Hormon Wzrostu (Maximus Pharma)
Produkt: Dostępny
Cena: 750zł
Stężenie : 10x10iu
Pojemność : 10x10iu
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.