Sterydowo.comNolvadex (EGIS) / Tamoxifen - 70zł Tamoxifen (Nolvadex) / TabletkiSubstancja zwana Tamoxifenem, która na rynku dostępna jest pod nazwą Nolvadex, to środek mający na celu blokowanie działania estrogenu. Ta właściwość powoduje, że stosuje się go w kulturystyce w trakcie i po zakończeniu cyklów z wykorzystaniem sterydów o silnym działaniu androgenicznym.

W medycynie Nolvadex stosuje się w walce z rakiem sutka, zaś w kulturystyce pozwala on zapobiec wystąpieniu skutków ubocznych związanych z podwyższonym poziomem estrogenu w organizmie u sportowca przyjmującego sterydy anaboliczno-androgeniczne. Tamoxifen świetnie sprawdza się w przeciwdziałaniu ginekomastii – wystarczą dawki rzędu 10-20 mg dziennie podawane przez 2-4 tygodnie, aby do niej nie doszło. Z kolei aby wyleczyć już istniejącą ginekomastię, należy przyjmować większe dawki – 20-60 mg dziennie.

Skutki uboczne Tamoxifen odnotowuje się stosunkowo rzadko, choć oczywiście one występują. Sporadycznie można usłyszeć nudnościach, migrenach, uderzeniach gorąca czy złych odczynach wątroby. Innym niepożądanym działaniem Nolvadexu jest obniżenie poziomu produkowanego przez wątrobę polipeptydu hormonu wzrostu IGF-1, mającego niezwykle odżywczy wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. W przypadku kobiet skutkiem ubocznym może być brak miesiączki.
Nazwa: Nolvadex (EGIS) / Tamoxifen
Produkt: Dostępny
Cena: 70zł
Stężenie : 20mg/tabs
Pojemność : 30 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.