Sterydowo.comArimidex (Anastrozol) - 150zł Actiza / Anastrozol / TabletkiArimidex (anastrozol) był pierwszym selektywnym inhibitorem aromatazy stosowanym w kulturystyce i nadal jest najbardziej popularnym środkiem do kontroli estrogenów. To powszechnie dostępny środek zarówno w postaci płynnej jak i tabletek do stosowania doustnego. Dozowanie wynosi zazwyczaj 0,25, 0,5, lub 1,0 mg na raz, z częstotliwością raz na dzień lub na dwa dni.

Estradiol jest najsilniejszym z form estrogenów, jest wytwarzany w organizmie,podczas procesu aromatyzacji testosteronu. Następuje to za pośrednictwem enzymu aromatazy. Ponieważ konieczne są pewne poziomy estradiolu dla mężczyzn, potrzebny jest pewien etap konwersji testosteronu do estradiolu. Jednak w obu przypadkach skuteczne hamowanie aromatazy może dać znaczące korzyści.

Po pierwsze, gdy steryd anaboliczny, podczas cyklu powoduje bardzo zwiększenie aromatyzacji ,poziom sterydów nie ma kontroli enzymu aromatazy, konwersja do estradiolu staje się nadmierna. Z wysokim poziomem estradiolu może powodować ginekomastie, retencje wody, depresje, i / lub utratę libido. Może to również powodować, że trudno jest utrzymać zdobytą masę mięśniową.

A po drugie, niektórzy ludzie mają nadmierny poziom estradiolu, nawet jeśli nie jest na cyklu ze sterydów anabolicznych. W ten sposób działamy w celu zmniejszenia ich naturalnej produkcji testosteronu, a także może powodować powyższe niekorzystne efekty uboczne.

Arimidex doskonale nadaje się do rozwiązania powyższych problemów. Przy prawidłowym dawkowaniu, poziom wolnego estradiolu może być wniesiony dość dokładnie w pożądanym zakresie. Jeżeli nie używasz sterydów anabolicznych, dla większości mężczyzn Polecam około 20-29 pg / ml dla najlepszego wpływu na nastrój, wydajność, libido i długoterminowego zdrowia i zapewniają doskonałe korzyści naturalnej produkcji testosteronu. Podczas cyklu ze sterydów można pozwolić na wzrost nieco wyższy, ponieważ wysoki poziom androgenu działa w kierunku zwalczania negatywnych działań estradiolu. Czasami poziom jest celowo wyższy, ponieważ może poprawić podnosząc wydajność. Mimo to, polecam, nawet podczas silnego cyklu anabolicznego, poziom estradiolu , powinien być ograniczony do nieco więcej niż około 40 pg / mL. Tego zwykle wymagają inhibitory aromatazy, takie jak Arimidex, jeśli dozowanie aromatyzacji sterydów jest wysokie.

Najbardziej aromatyzują takie sterydy jak : testosteron, methyltestosteron i Dianabol, ale również Deca (nandrolonu) . Equipoise (Boldenone) również aromatyzuje , ale w mniejszym stopniu.

Większość badań medycznych wykazały , że efekt Arimidex na mężczyzn , którzy używali go w dawce 1 mg / dobę, a dawka ta jest raczej optymalna, sądząc na wpływ poziomu estradiolu. Jednak rzeczywistym świecie korzysta się zarówno dla cyklu sterydowego czy optymalizacji poziomów hormonu na ogół przy niższej dawce od 0,25 mg co drugi dzień do około 0,5 mg / dzień. I ogólnie 0,5 mg co drugi dzień , jest jako punkt wyjścia do cyklu sterydów, a połowa, jest brana w celu optymalizacji hormonu jeżeli występuje problem wysokiego estrogenu .

Przedawkowanie Arimidexu prowadzi do nienormalnie niskiego poziomu estradiolu i typowe efekty uboczne dla niego to bóle stawów, obniżone libido, i / lub niewydolności przewodu pokarmowego. Pierwsze dwa bezpośrednio spowodowane są niskim estradiolem. W przypadku wystąpienia tych skutków, należy zmniejszyć dawkę. Wpływ na przewód pokarmowy pojawia się jako efekt uboczny samego Arimidexu, i jeżeli występuje to polecam przejście na letrozol jako alternatywny wybór aromatazy inibitora.

Anastrozol ma okres półtrwania około dwóch dni. Z tego powodu, gdy stosowany jest systematycznie w cyklu, w związku z podjęciem dawki Arimidex, użytkownik będzie miał w swoim systemie nie tylko dawkę, którą po prostu teraz wziął, ale również przez około kolejne dwa dni “, ponieważ arimidex jest jeszcze w jego organizmie.

Zamiast czekać kilka tygodni na nagromadzenie, zaleca się skoncentrowanie Arimidexu. Odbywa się to poprzez podjęcie w pierwszej dawce nie tylko regularnego spożywania. Na przykład, jeśli zamierza się brać 0,5 mg co drugi dzień, to będzie dodatkowym 0,5 mg. Dawka wtórna byłaby zatem 1,0 mg. To jest podejmowane tylko w pierwszym dniu stosowania. Dzięki tej metodzie, właściwe działanie osiąga się prawie natychmiast.

Kontrowersje w wykorzystaniu Arimidex jest w PCT czyli popularnym odbloku. Niektórzy opowiadają że wahania poziomu estradiolu są rażąco niskie w PCT w celu stymulowania produkcji testosteronu.

Arimidex jest lepszy w porównaniu z letrozolem. Lek może być skutecznie stosowany do kontroli aromatazy. Wybór między nimi może być dokonywane wyłącznie w zależności od osobistych preferencji, doświadczenia i dostępności.
Nazwa: Arimidex (Anastrozol)
Produkt: Dostępny
Cena: 150zł
Stężenie : 1mg/tabs
Pojemność : 28 Tabletek
Aby zamówić produkt napisz na sklep@sterydowo.com z listą produktów lub użyj formularz kontaktowy . Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco niezależnie czy domena lub email ulegnie zmianie zarejestruj się - będziesz o wszystkim informowany.